anxhela_martini_nga_miss_klasa

Ish-kryeministri Sali Berisha ishte i ftuari special i “Zonë e Lirë” në puntatën e fundit për vitin 2013. Ai foli lidhur me qeverinë e re, kryeministrin e ri, paketën e re fiskale... 

Lajmet kryesore të ditës

FUN

anxhela_martini_nga_miss_klasa

Ish-kryeministri Sali Berisha ishte i ftuari special i “Zonë e Lirë” në puntatën e fundit për vitin 2013. Ai foli lidhur me qeverinë e re, kryeministrin e ri, paketën e re fiskale si dhe për marrëdhëniet e Edi Ramës me FMN e shumë tema... 

159567

Këngëtaret shqiptare sivjet për festa kanë zgjedhur veshjet me ngjyrë, stile të veçanta, por me një të përbashkët: Të gjitha kanë zbuluar gjoksin. Dekolteja e ditëve të fundit të 2013-tës është më e theksuar se kurrë më parë. Një... 

03d6e9e0a2e7f687485aeee85e4b22f8ff915f7c016677f114e2f3c59d428487

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Ahmetaj, ka deklaruar se asaj nuk i pengon aspak që pop ylli, Dafina Zeqiri, ka mundur të inspirohet nga veshja e saj. Ishte Dhurata Ahmetaj ajo që publikoi muaj më parë një fotografi nga fotoesesioni me... 

87190

Rrjeti i njohur social Pinterest e ka publikuar listën e postimeve kryesore për vitin 2013, e cila përmban rreth 20 postime të 25 kategorive të ndryshme, duke përfshirë edhe kategoritë e “Vendeve dhe udhëtimeve” në të cilat paraqiten lokacione... 

87186

Egoja e mashkullit është e ndjeshme kur është fjala për seksin, andaj dhuratat zgjidhni me kujdes, këshillon Tracey Cox në “Daily mail”. Josheni, premtojani qiellin, por lozni me kartë t sigurt. Provoni së bashku lodrën e re Lodrat seksi...